پک پلاست

لیبل میوه همدان تولید کننده انواع  کلاه پالتی لیبل میوه انگشتی دورپیچ سلفونی دورپیچ کاغذی

لیبل میوه همدان تولید کننده انواع

کلاه پالتی  لیبل انگشتی میوه کفی سینی  دورپیچ سلفونی دورپیچ کاغذی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

پاکت ترحیم

اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp
پاکت های پذیرایی ترحیمی و تسلیت پک پلاست

بعد از فراگیر شدن ویروس کرونا، بهداشت فردی و عمومی بسیار توصیه و لحاظ می گردد چرا که شیوع مجدد این ویروس باعث فراگیر شدن این بیماری در جامعه خواهد شد و باعث دردسر های فراوانی خواهیم شد بنابراین نیاز است که دستور العمل های بهداشتی را در جامعه رعایت کنیم .

یکی از نگرانی ها بعد از اپیدمی کرونا بهداشت فرد مقابل است که آیا دست های این شخص  آلوده است یا تمیز. این سوال همیشه در ذهن های ما جا خوش کرده است و باعث نگرانی ما می شود .

همه ما ایرانی ها مراسمات عزاداری مختلفی را برگزاری میکنیم که این عزاداری ها با رعایت کردن الگو های بهداشتی می توان با خیال آسوده برگزار نمود یکی از این اقدامات بسته بندی خوراکی ها در پاکت است که باعث جلوگیری از فراگیر شدن بیماری های جدید می شود و یا حداقل شیوع آن را کاهش میدهد.

نمونه پاکت های ترحیمی

پاکت پذیرایی برای ترحیمی
قدر آیینه بدانیم چو هست
پاکت پذیرایی برای ترحیمی
قدر آیینه بدانیم چو هست
پاکت پذیرایی برای ترحیمی
قدر آیینه بدانیم چو هست
پاکت پذیرایی برای ترحیمی
قدر آیینه بدانیم چو هست
پاکت ترحیم یک نوع بسته بندی شیک و جذاب است که مناسب برای مراسمات عزاداری است این نوع پاکت بدلیل استفاده آسان و همچنین طراحی دلخواه بروی پاکت های بسته بندی ترحیم مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. یکی از ویژگی های این بسته بندی استفاده راحت و آسان است که باعث آسودگی خاطر برای میهمانان شما باشد 

پیشنهاد شگفت انگیز ما پاکت های بسته بندی ترحیمی که مناسب برای انواع میوه ، بیسکوییت و غیره میباشد میتوانید با نازلترین قیمت آنها را تهیه کرده و در مراسمات استفاده کنید مدل های مختلف این نوع بسته بندی مثل زیپ کیپ ، بغل کاست ، ساده ایستاده تولید می شود که بنا بر سلیقه می توانید هر یک را سفارش دهید